Image layer

Image layer

Image layer

Image layer

Aktualności

05 PAŹ 2018

PROJEKT: Niskoemisyjność i prognozowanie zapotrzebowania [...]


Przypominamy, że Centrum Szkoleniowe FRDL w Szczecinie prowadzi cykl szkoleń w ramach projektu Niskoemisyjność i prognozowanie zapotrzebowania na tereny w planowaniu przestrzennym - szkolenia dla gminnych służb planistycznychrealizowanego na terenie całej Polski w ramach Działania 2.19 Usprawnienie procesów inwestycyjno-budowlanych i planowania przestrzennego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

 

Udział w szkoleniach w ramach projektu jest bezpłatny.

Można zgłaszać się w niepełnym wymiarze czasowym szkolenia (na 1 lub 2 dni).

W chwili obecnej można także zapisywać się na szkolenia organizowane w innych województwach, jeżeli nie odpowiadają Państwu terminy w województwie macierzystym.

 

Prosimy o kontakt z Koordynatorem projektu w województwie zachodniopomorskim p. Elżbietą Silny, dostępną pod nr telefonu 725 302 313 oraz adresem e-mail elsilny@frdl.szczecin.pl

 

Więcej informacji

Aktualny harmonogram szkoleń


04 PAŹ 2018

ZMIANA TERMINU SZKOLENIA: Skuteczna windykacja czynszów w zasobach komunalnych


Uprzejmie informujemy, że szkolenie pt. "Skuteczna windykacja czynszów w zasobach komunalnych z uwzględnieniem europejskiego nakazu zapłaty" zaplanowane na 22 października w Szczecinie i 23 października w Koszalinie zostało przeniesione. Nowe terminy to 29 październik (Szczecin) i 30 październik (Koszalin).


04 WRZ 2018

Wręczenie certyfikatów ELoGE oraz Nagrody im. Jerzego Regulskiego


Zapraszamy na uroczystość wręczenia certyfikatów Europejskiego Znaku Jakości Zarządzania w Samorządzie Terytorialnym (ELoGE) oraz Nagrody im. Jerzego Regulskiego połączoną z Rankingiem Samorządów Rzeczpospolitej oraz wręczeniem nagrody "Fundament Rzeczpospolitej" im. Michała Kuleszy. Uroczystość będzie miała miejsce 8 października 2018 r. w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie.


23 SIE 2018

Pomorski Turniej Robotyki FLL już wkrótce


22 listopada w Sali BHP w Gdańsku odbędzie się pierwsza pomorska edycja First Lego League (FLL).


10 SIE 2018

Drugie spotkanie Forum Pracowników Kadr


Zapraszamy na drugie spotkanie Forum Pracowników Kadr Województwa Zachodniopomorskiego, które odbędzie się dnia 18 września br. w naszej siedzibie przy ul. K. Kolumba 86 w Szczecinie. Część merytoryczna poświęcona będzie zasadom stosowania i rozliczania czasu pracy oraz problemom związanym ze zliczaniem stażu pracy.

Więcej informacji w zakładce Fora.


03 SIE 2018

Inauguracja Forum Ochrony Danych Osobowych


Zapraszamy do udziału w spotkaniu inauguracyjnym Forum Ochrony Danych Osobowych przy Centrum Szkoleniowym FRDL w Szczecinie. Odbędzie się ono 21 września br. w naszej siedzibie przy ul. K. Kolumba 86 w Szczecinie. Podczas spotkania zostaną doprecyzowane zasady działania Forum, wybrany zostanie jego Zarząd. Część merytoryczna spotkania poświęcona będzie zadaniom w związku z ochroną danych w roku 2018.

Więcej informacji w zakładce Fora.

 


24 LIP 2018

Letnia promocja - przypomnienie


Przypominamy, że wciąż obowiązuje nasza LETNIA PROMOCJA:

Na szkolenia przeprowadzone od 1.07. do 31.08. - trzecia osoba gratis, bez względu na termin zgłoszenia.


24 LIP 2018

Forum Skarbników w Karpaczu


Zapraszamy na spotkanie Forum Skarbników Województwa Zachodniopomorskiego, Lubuskiego, Śląskiego i Dolnośląskiego, które odbędzie się w Karpaczu w dniach 12-15 września  2018 r. w Hotelu Dwa Potoki, ul. Polna 5 (http://2potoki.pl/).

Szczegóły w zakładce FORA.


Chcesz być na bieżąco z ofertą szkoleniową?

Zapisz się na newsletter