Image layer

Image layer

Image layer

Image layer

Aktualności

10 SIE 2018

Drugie spotkanie Forum Pracowników Kadr


Zapraszamy na drugie spotkanie Forum Pracowników Kadr Województwa Zachodniopomorskiego, które odbędzie się dnia 18 września br. w naszej siedzibie przy ul. K. Kolumba 86 w Szczecinie. Część merytoryczna poświęcona będzie zasadom stosowania i rozliczania czasu pracy oraz problemom związanym ze zliczaniem stażu pracy.

Więcej informacji w zakładce Fora.


03 SIE 2018

Inauguracja Forum Ochrony Danych Osobowych


Zapraszamy do udziału w spotkaniu inauguracyjnym Forum Ochrony Danych Osobowych przy Centrum Szkoleniowym FRDL w Szczecinie. Odbędzie się ono 21 września br. w naszej siedzibie przy ul. K. Kolumba 86 w Szczecinie. Podczas spotkania zostaną doprecyzowane zasady działania Forum, wybrany zostanie jego Zarząd. Część merytoryczna spotkania poświęcona będzie zadaniom w związku z ochroną danych w roku 2018.

Więcej informacji w zakładce Fora.

 


24 LIP 2018

Letnia promocja - przypomnienie


Przypominamy, że wciąż obowiązuje nasza LETNIA PROMOCJA:

Na szkolenia przeprowadzone od 1.07. do 31.08. - trzecia osoba gratis, bez względu na termin zgłoszenia.


24 LIP 2018

Forum Skarbników w Karpaczu


Zapraszamy na spotkanie Forum Skarbników Województwa Zachodniopomorskiego, Lubuskiego, Śląskiego i Dolnośląskiego, które odbędzie się w Karpaczu w dniach 12-15 września  2018 r. w Hotelu Dwa Potoki, ul. Polna 5 (http://2potoki.pl/).

Szczegóły w zakładce FORA.


20 LIP 2018

ELoGE - zgłoszenia do 30 lipca


Zapraszamy do aplikowania do Europejskiego Znaku Jakości Zarządzania w Samorządzie Terytorialnym (European Label of Governance Excellence, ELoGE) - zgłoszenia do 30 lipca!


17 LIP 2018

Forum Sekretarzy w Karpaczu


Zapraszamy serdecznie na spotkanie Forum Sekretarzy Województwa Zachodniopomorskiego, Lubuskiego, Śląskiego i Dolnośląskiego, które odbędzie się w Karpaczu w dniach 5-8 września  2018 r. w hotelu Sandra SPA, ul. Obrońców Pokoju 3 (www.sandra.karpacz.pl).

Szczegóły w zakładce FORA.


16 LIP 2018

Forum Oświaty Samorządowej - spotkanie inauguracyjne


Zapraszamy na spotkanie inaugurujące pracę Forum Oświaty Samorządowej Województwa Zachodniopomorskiego przy Centrum Szkoleniowym Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej w Szczecinie.


02 LIP 2018

Letnia zniżka - przedłużona


Informujemy, że ze względu na poszerzenie oferty wakacyjnej nasza letnia promocja -25% obejmuje wszystkie zgłoszenia na szkolenia organizowane w terminie 15.07.-31.08. przesłane do 6 lipca.


26 CZE 2018

III Krajowy Kongres Sekretarzy - relacja filmowa


Zapraszamy do obejrzenia pełnej dokumentacji filmowej III Krajowego Kongresu Sekretarzy.

[LINK]


Chcesz być na bieżąco z ofertą szkoleniową?

Zapisz się na newsletter