Image layer

Image layer

Image layer

Image layer

Aktualności

11 STY 2019

Zmiana terminu szkolenia. Wymiar podatków i opłat lokalnych w 2019 roku


Informujemy, że szkolenie pt. "Wymiar podatków i opłat lokalnych w 2019 r." zostało przeniesione z 21 stycznia na 23 stycznia 2019 roku. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się na szkolenie w nowym terminie.


21 GRU 2018

Biuro FRDL nieczynne w Wigilię


Informujemy, że dnia 24 grudnia br. biuro Centrum Szkoleniowego FRDL będzie nieczynne.
 
Życzymy radosnych Świąt Bożego Narodzenia i wszystkiego dobrego w Nowym Roku!


03 GRU 2018

Krajowa Rada Forów Skarbników JST


W dniu 27 listopada 2018 w siedzibie Fundacji w Warszawie odbył się Pierwszy Zjazd  Przedstawicieli Zarządów regionalnych Forów Skarbników, w trakcie obrad powołana została Krajowa Rada Forów Skarbników Jednostek Samorządu Terytorialnego (KRFS JST).

 


30 LIS 2018

Intensywny kurs służby przygotowawczej


Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty szkoleń dla nowych pracowników -  Intensywnego kursu służby przygotowawczej.


09 LIS 2018

Inicjatywa Nasza Niepodległa


Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej jest jednym z partnerów inicjatywy Nasza Niepodległa, dzięki której chcemy pokazać, jak wiele dzieje się z Polsce z okazji Stulecia Niepodległości Rzeczypospolitej.


24 PAŹ 2018

"ABC Samorządu Terytorialnego": Poradnik oraz szkolenia dedykowane


Prezentujemy czwarte wydanie "Poradnika dla radnych" dystrybuowanego wyłącznie przez Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej. Dedykowany dla radnych nowej kadencji 2018-2023, zawiera praktyczne informacje, które pomogą im w codziennej pracy: o strukturze rady, prawach, obowiązkach i zakazach dla radnych, zasadach etycznych, którymi powinni się kierować i in. Znajdują się w nim opisy zasad tworzenia prawa samorządowego, budżetu, planowania finansowego, kontroli merytorycznej i finansowej działalności samorządu. Wraz z poradnikiem udostępniamy szkolenia na zamówienie dla rad oraz pracowników biur rady.

 

Dowiedz się więcej

 


05 PAŹ 2018

PROJEKT: Niskoemisyjność i prognozowanie zapotrzebowania [...]


Przypominamy, że Centrum Szkoleniowe FRDL w Szczecinie prowadzi cykl szkoleń w ramach projektu Niskoemisyjność i prognozowanie zapotrzebowania na tereny w planowaniu przestrzennym - szkolenia dla gminnych służb planistycznychrealizowanego na terenie całej Polski w ramach Działania 2.19 Usprawnienie procesów inwestycyjno-budowlanych i planowania przestrzennego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

 

Udział w szkoleniach w ramach projektu jest bezpłatny.

Można zgłaszać się w niepełnym wymiarze czasowym szkolenia (na 1 lub 2 dni).

W chwili obecnej można także zapisywać się na szkolenia organizowane w innych województwach, jeżeli nie odpowiadają Państwu terminy w województwie macierzystym.

 

Prosimy o kontakt z Koordynatorem projektu w województwie zachodniopomorskim p. Elżbietą Silny, dostępną pod nr telefonu 725 302 313 oraz adresem e-mail elsilny@frdl.szczecin.pl

 

Więcej informacji

Aktualny harmonogram szkoleń


04 WRZ 2018

Wręczenie certyfikatów ELoGE oraz Nagrody im. Jerzego Regulskiego


Zapraszamy na uroczystość wręczenia certyfikatów Europejskiego Znaku Jakości Zarządzania w Samorządzie Terytorialnym (ELoGE) oraz Nagrody im. Jerzego Regulskiego połączoną z Rankingiem Samorządów Rzeczpospolitej oraz wręczeniem nagrody "Fundament Rzeczpospolitej" im. Michała Kuleszy. Uroczystość będzie miała miejsce 8 października 2018 r. w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie.


23 SIE 2018

Pomorski Turniej Robotyki FLL już wkrótce


22 listopada w Sali BHP w Gdańsku odbędzie się pierwsza pomorska edycja First Lego League (FLL).


Chcesz być na bieżąco z ofertą szkoleniową?

Zapisz się na newsletter